Uživatel:
Heslo:

Nový uživatel
Zapomenuté heslo

Přihlášení přes Facebook fb login

11 největších stylovek současnosti

vydáno 4. 7. 2017, text Jan Rameš, foto David M. Bodlák

V ČMN 14, které vycházejí netradičně v úterý 4. července, najdete i očekávaný test nového kočkolapu pro mladé, malého kafáče FB Mondial HPS 125i. Že tahle motorka opravdu dává smysl, se dočtete v novinách. Ale co když chcete něco většího?


Benelli Leoncino
1
Benelli Leoncino Italská značka oprášila slavné jméno a dala ho motorce, která vzhledově hodně konkuruje Ducati Scrambler. Leoncino je ovšem dvouválcová řadová pětistovka pro řidičák A2. Do prodeje se fyzicky snad dostane co nevidět.
hlasuji pro tuto fotografii
BMW R nineT Racer
2
BMW R nineT Racer S modelem R nineT trefili Němci trh přímo na komoru už před několika lety. Dnes už "devadesátka" má zcela samostatnou řadu čítající pět modelů, a to ještě nejspíš nejsme u konce. Nejpůsobivěji vypadá tenhle Racer.
hlasuji pro tuto fotografii
Ducati Scrambler Café Racer
3
Ducati Scrambler Café Racer Také Ducati zachytila vlnu retra a scramblerů ve správný čas a dnes má řada Scrambler ještě více členů než u BMW její R nineT. Letošní novinkou je tenhle velmi netypický, ale krásný Café Racer.
hlasuji pro tuto fotografii
Honda Rebel
4
Honda Rebel Že se Honda nebojí experimentovat, dokazuje již dlouho. Ovšem udělat moderního bobbera na základě CB500, s tím nás Japonci posadili na zadek. Navíc to moc pěkně funguje.
hlasuji pro tuto fotografii
Husqvarna Vitpilen 401
5
Husqvarna Vitpilen 401 Pokud vás nudí donekonečna omílané tvary 60. let, je Husqvarna Vitpilen přesně to, co hledáte. Moderní interpretace café raceru s kvalitní technikou z KTM 390 Duke.
hlasuji pro tuto fotografii
FB Mondial HPS 125i
6
FB Mondial HPS 125i O Hipsteru si přečtete detailně v novinách. Designérům skládáme hold, konstruktérům pochvalu. Pro větší kluky je důležitá zpráva, že nezůstane jen u stopětadvacítky.
hlasuji pro tuto fotografii
Moto Guzzi V7 III Racer
7
Moto Guzzi V7 III Racer Čekali jsme, že s příchodem řady V9 pustí v Mandellu "sedmičky" k vodě. Naštěstí jsme se přepočítali a letos tady máme již třetí generaci. Verze Racer se prostě nikdy neokouká.
hlasuji pro tuto fotografii
Royal Enfield Continental GT
8
Royal Enfield Continental GT Indický kafáč a jedna z nejcharismatičtějších motorek současnosti! Motorku vlastně vyvíjeli Angličané a je to na ní znát. Pokud nespěcháte a vyhledáváte hodně intenzivní zážitky z jízdy, je tohle váš stroj.
hlasuji pro tuto fotografii
SWM Gran Milano
9
SWM Gran Milano Znovuzrozená italská značka není u nás moc známá, ale její produkty rozhodně zasluhují pozornost. Vedle scrambleru a klasického naháče má také tohle zajímavé kafíčko se vzduchem chlazeným jednobuchem.
hlasuji pro tuto fotografii
Triumph Street Cup
10
Triumph Street Cup Britové v posledních dvou letech kompletně obnovili svou řadu klasiků, nově nabízených v objemech 900 a 1200. Letošní novinka Street Cup je café racerem s tím menším objemem, což mu nijak neubírá na sex-appealu.
hlasuji pro tuto fotografii
Yamaha XSR900
11
Yamaha XSR900 Zajímavý nápad od Yamahy našel u zákazníků příznivou odezvu. Pod retro tvary se nachází čistě moderní technika, devítistovku pohání vzteklý tříválec z MT-09. Podle nás je ale XSR na jízdu ještě lepší.
hlasuji pro tuto fotografiiDiskuze k článku


Další články z rubriky

  • Upoutávka Motorbike 11/2019
  • Upoutávka Motorbike 10/2019
  • Upoutávka Motorbike 9/2019

Kam dál

  • <span style="color: red">ČMN 2008: </span>Nejmenší z&nbsp;rodu
  • <span style="color: red">ČMN 2008: </span>2 x&nbsp;Fun
  • <span style="color: red">ČMN 2007: </span>Spaghetti Western

Technická poradna

Zodpovězené 334 otázek

Gilera RX 125 Arizona '85

Zdravím,hledám někoho kdo dá do kupy motor Gilera Arizona 125RX...

Nezodpovězené 395 otázek

Yamaha Tmax xp 500 '08

Už je to vyřešeno. Byly to v hajzlu ložiska v předním kole,. Už to mám vyměněné a je to ok...