Uživatel:
Heslo:

Nový uživatel
Zapomenuté heslo

Přihlášení přes Facebook fb login

Kdo si přišel na pódium pro poháry

vydáno 24. 11. 2015, text hell, foto autor

Kompletní seznam letošních mistrů České republiky ve všech motocyklových sportovních disciplínách, v nichž se odjely domácí mistrovské šampionáty:

      

    MOTOTURISTIKA

      
       Absolutní
       Miroslav Strejc
      

       Femine
       Andrea Gurevič
      
       Veterán 60+
       Miroslav Strejc

      

       Klubová družstva
       Motoklub Bohemia Týnec nad Sázavou (Miroslav Strejc, Petr, Jalovecký, Vladimír Filip, Jaroslav Kužel, Miloslav Pípa, Petr Strnad)

      

       TRIAL

   

       Jednotlivci
       Martin Křoustek
      

       Junior

       Martin Matějíček

      

       Senior
       Pavel Kohout
      

       Žáci

       David Fabián

      

       Družstva
       Martin Křoustek, Dalibor Šulc ml., Dalibor Šulc st.
      

       PLOCHÁ DRÁHA

      

       Jednotlivci
       Václav Milík
      

       Dvojice

       AMK ZP Pardubice (Václav Milík, Aleš Dryml)

      

       Dlouhá plochá dráha
       Josef Franc
      

       Junioři do 21 let

       Zdeněk Holub

      

       Junioři do 19 let
       Eduard Krčmář
      
       Junioři družstva 
       Zdeněk Holub, Eduard Krčmář
      

       125

       Petr Chlupáč
      
       125 na klasické ploché dráze

       Filip Šifalda

      

       Flat track FT
       Emanuele Marzotto
      

       Flat track Classic

       Michal Hloušek

      

       Extraliga družstev
       AMK ZP Pardubice (Václav Milík, Aleš Dryml, Tomáš Suchánek, Hynek Štichauer, Patrik Mikel, Josef Novák, Jaroslav Petrák, Martin Vaculík, Matej Žagar)
      

       CROSS COUNTRY

      

       Quad
       Jan Kadeřábek
      

       Quad ATV

       Michal Vágner

      

       Motocykly
       Petr Bartoš
      

       ENDURO

      
       E1
       Víťa Kuklík
      

       E2

       Michal Kadleček

      

       E3
       Radek Toman
      

       Absolutní junior

       Jiří Hádek

      

       Absolutní
       Michal Kadleček
      

       Družstva

       Haruda Team RAC Sedlčany (Ondřej Helmich, Radek Toman, Jakub Šefr)

      

       ENDUROSPRINT
      

       E1

       Patrik Markvart

      

       E2
       Ondřej Helmich
      

       E3

       Jakub Horák

      

       Absolutní junior
       Patrik Markvart
      

       Absolutní
       Patrik Markvart

      

       SILNIČNÍ ZÁVODY MOTOCYKLŮ

      
       125 SP
       Pierre Coppa

      

       125 GP
       Michal Savinkov
      

       Supersport
       Igor Kaláb

      

       Superbike
       Lukáš Pešek
      

       Klasik 175
       Jiří Obtulowicz

      

       Klasik 250
       Martin Slanec
        

       Klasik 350
       Vítězslav Hatan

      

       Klasik 500
       Pavel Strapina
      

       Klasik 750
       Marcel Mervart

      

       Supermono
       Libor Kamenický
      
      
       DRAGSTER
      

       Modified Street Twin
       Jan Severa

      

       Competition
       Pavel Bajer
      

       Super Street Bike
       Josef Čížek

      

       Mini Moto Junior A
       Matyáš Pálka
      

       Mini GP 50
       Michal Búlik

      

       TERÉNNÍ ZÁVODY MOTOCYKLŮ
      

       Ženy
       Lucie Simonová

      

       Challenge MX
       Martin Michek
      

       Challenge čtyřkolky
       Zdeněk Poláček

      

       Challange sajdkákros
       Tomáš Čermák / Ondřej Čermák
      

       Motoskijöring
       Lukáš Mohaupt / Václav Hotový

      

       Supermoto S1
       Pavel Kejmar
      

       Supermoto čtyřkolky
       Daniel Picmaus

      

       Čtyřkolky veterán
       Jaroslav Faktor
      
       Sajdkárkos
       Václav Rozehnal / Marek Rozehnal
      

       Sajdkárkros družstva
       Václav Rozehnal / Marek Rozehnal, Tomáš Vejchoda / Jakub Vejchoda, Pavel Hroch / Martin Hroch

      

       MX2
       Sulivan Jaulin
      

       MX1
       Martin Michek

      

       Veterán
       Martin Žerava
      

       Motokros družstva
       Osička MX Team (Olsen Thomas Kjer, Filip Neugebauer, Jasikonis Arminas)

      

       MX65
       Radek Větrovský
      

       MX85
       Petr Polák

      

       MX2 Junior
       Martin Krč
      

       MX50
       Matěj Skořepa

      

       Junior 125 2T
       Kryštof Koubele
      

       Motokros juniorských družstev 
       Bo Autoprofi Glassgo (Radek Větrovský, Petr Polák, Jiří Vozáb)

      

       FMX
       Petr Pilát


Diskuze k článku


Další články z rubriky

  • ČMN 19/2018 v prodeji
  • ČMN 18/2018 právě v prodeji
  • Vyhraj lístky na Večer legend

Kam dál

  • <span style="color: red">ČMN 2008: </span>Nejmenší z&nbsp;rodu
  • <span style="color: red">ČMN 2008: </span>2 x&nbsp;Fun
  • <span style="color: red">ČMN 2007: </span>Spaghetti Western

Technická poradna

Zodpovězené 332 otázek

Na supermotu jsou čas od času vyžadovány slidery na stupačky, při závodech nebo ježdění v hale...

Nezodpovězené 380 otázek

Husqvarna CR 125 '99

Když jedu na půl plynu, je to v pohodě, když ale přidám, začne se dusit...