Motocykl v Praze startuje sezonu 2018!

vydáno 2. března, text David M. Bodlák

Třebaže to podle venkovních teplot nevypadá, konec zimy je tu a s ním i obvyklé dění. Tentokráte začíná vše v Praze na holešovickém výstavišti s dalším ročníkem Motocyklu a přidruženou soutěžní výstavou přestaveb Bohemian Custom Bike.

Na tento termín asi většina z nás pamatuje lepší počasí, nicméně to nejpodstatnější se stejnak děje uvnitř pod střechou Průmyslového paláce, kde na vás čeká několik zajímavých kousků ze světové produkce. Samozřejmě nečekejte, že byste tu našli všechny značky, to až za týden v Brně na Motosalonu, ovšem i tak to stojí za návštěvu. Tak třeba Ducati přivezla nový ultimativní superbike Panigale V4/S, velkou Multistradu i fungl nového Scramblera 1100. Royal Enfield vám ukáže mezi řadou modelů dobrodružného Hymalayana, U Triumphu mají nové Tigery 800 a 1200, je tu Indian, MV Agusta, Harley-Davidson a nepřehlédnutelným exponátem je chromovaný superbike Norton V4RR. Ten doplňují i další kousky, jako nové Moto Morini, či se tu představí úplně prvně v České republice americká značka UM Motorcycles, kterou světoběžníci znají z veletrhů, jako je Intermot či EICMA v Miláně. Velkou peckou je nový model z Týnce – Jawa Special, o které si můžete podrobně přečíst ve včerejším vydání ČMN 5/2018! Nechybí ani KTM, stylové AJS, GAS GAS a další značky, specializující se na menší objemové stroje. Také tu najdete část dakarského týmu MRG a několik jejich závodních speciálů, kterým ovšem kraluje jeden opravdový klenot, a to naše nejúspěšnější čtyřkolkářka a první a jediná česká závodnice, která viděla dakarský cíl – Ollie Roučková. Však se stavte na pokec.

Na co čekají nejen návštěvníci, ale na co se především připravují desítky našich stavitelů – to je Bohemian Custom Bike. Účast podobná té loňské znamená, že bude nač koukat a je tu pár kousků, které jsme ještě nikdy neviděli, takže tohle určitě stojí za prozkoumání. A je toho víc, dokonce venku, kde by měli jezdit kluci na trialkách, předvádět jistotu za řídítky v rámci moto gymkhana arény a trochu hluku, bílého kouře a adrenalinu se bude čekat od stuntriderů, které se snad povede potleskem a pískotem trochu rozehřát!

Takže nezapomeňte, Praha - Holešovice tento víkend, až do neděle! Otevřeno je každý den od 10.00 do 19.00, v neděli jen do 17.00 a běžné vstupné vás vyjde na 150 Kč.

Komentáře k článku:
Další články z rubriky

  • ČMN 11/2018 právě v prodeji
  • Travis Pastrana zopakuje skoky Evela Knievela!
  • 7 věcí, které potřebujete vědět o nové Aprilii Dorsoduro 900

Kam dál

  • <span style="color: red">ČMN 2007: </span> Cestovatelská odysea
  • VIDEO: KTM 790 Duke alias Posel budoucnosti
  • <span style="color: red">ČMN 2007: </span> Stará dobrá škola

Technická poradna

Zodpovězené 330 otázek

Kawasaki KLE 500 '07

Koupil jsem Kawasaki KLE500, má ale vybraný vnitřek výfuku...


© Copyright Bikes Publishing, s.r.o 1998 - 2018 - Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno. Obsah vygenerován 27. 5. 2018 v 13:32 za 0.656 sekundy. TOPlist