Uživatel:
Heslo:

Nový uživatel
Zapomenuté heslo

Přihlášení přes Facebook fb login

Proč nelze objednat předplatné ČMN?

vydáno 2. prosince, text Webmaster, foto

Paní Zuzana Janáková, jednatelka a většinová majitelka společnosti Bikes Publishing s.r.o. vydávající ČMN oznámila koncem prázdnin všem redaktorům, že se chystá změna majitele Českých motocyklových novin. ČMN prý budou vydávány jinou společností a že naše redakce bude pod touto blíže nespecifikovanou společností pokračovat ve své práci.

V době, kdy se připravovalo do tisku vydání ČMN 20 přišla jednatelka s další nečekanou informací, že výroba "dvacítky" se dočasně pozastavuje. Od té doby paní Janáková přestala s veškerým okolím včetně redaktorů a čtenářů komunikovat, nereaguje na E-maily, nereaguje na SMS, nereaguje na Facebook messenger, nebere telefony!

Na konci října jednatelka vyklidila kancelářské prostory v motocentru Vrbovka, kde má společnost sídlo, čímž naše redakce přišla o zázemí. Pokud čekáte, že vám někdo v redakci novin zvedne telefon nebo odpoví na email, čekáte nejspíš marně.

Vzhledem k tomu, že noviny aktuálně nevycházejí a jednatelka nekomunikuje ani se mnou, coby správcem webů, rozhodl jsem se z webu www.cmn.cz odstranit sekce „shop“ a „předplatné“, a nedoporučuji až do vyřešení celé situace předplatné objednávat ani přes jiné kanály!

Náš nový internetový ČMNBAZAR zůstává plně funkční.

WebmasterDiskuze k článku

Aleš 1. prosince
To je smutné.

Don Pichot 3. prosince
Konečně alespoň nějaké vyjádření.

PawelTx 4. prosince
To mě vážně mrzí. ČMN čtu již od mala!! Štve mě jednání tý ženský. Snad se situace brzy zlepší. Prosím, informujte nás

Kaťas 4. prosince
Je to dost podpasovka pro předplatitele kteří zaplatili a čekají a čekají na poslednich 7 cisel!Asi nějaký tunel a informace skoro žádné škoda jinak super casopis

H 5. prosince
A já si říkal, když jsem šel do stánku, že tam ČMN nikde nevidím.... :-/

Pítrs 6. prosince
Byl sem roky předplatitel, poslední dobou sem čéménka kupoval poctivě u nás na pumpě. Rituál skončil, je mi líto hlavně redaktorů, kteří si do každého čísla mákli abychom měli co číst. No, snad se jim vede dobře a dokázali si najít novej job, kde se k nim budou chovat slušněji. Nějak tuším, že konec asi nebyl zrovna pohádkovej? Chalani díky za ty roky!!!

I 6. prosince
Tak bezva, objednala jsem manželovi znovu na 2 roky pod stromeček!

Huf69 7. prosince
Mám zaplaceno ještě na 2019 !!!😬

Huf69 7. prosince
Kde tu pani najdu?

JendaFZ1 8. prosince
Také mám předplaceno na 2019. Je to hrůza, co je v dnešní době možné. Jedno je jisté, ČMN u mě skončily......už žádné předplatné.

Honza 8. prosince
Je to škoda, že se taková baba dostane k něčemu, co nemá řídit.

StandVrtulnik 10. prosince
Takže zvonec a konec:-( Škoda byl u zrodu těchto oblíbených novin a říkal jsem si že se něco děje když nedostává odpovědi na publikování svých externích článků... Je mi to lito

Masňák 15. prosince
Kdyz jsem si v lednu 1999 koupil prvni cislo se starym CBRkem na titulce za 7 kacek zacala pro me ted uz skoro dvacetileta era teseni se na ctvrtek do trafiky. A ted to nekdo znici , zajima me proc. Je to skoda a se.e me to. Doufam , ze se to brzy napravi. Jinak se drzte vsichni.

Další články z rubriky

  • ČMN 19/2018 v prodeji
  • ČMN 18/2018 právě v prodeji
  • Vyhraj lístky na Večer legend

Kam dál

  • <span style="color: red">ČMN 2008: </span>Nejmenší z&nbsp;rodu
  • <span style="color: red">ČMN 2008: </span>2 x&nbsp;Fun
  • <span style="color: red">ČMN 2007: </span>Spaghetti Western

Technická poradna

Zodpovězené 332 otázek

Honda CBR900RR FireBlade 2002-2003 (954) '03

Jaký řetěz koupit, když jezdím pouze na silnici, žádný okruh, proto by mne zajímalo, zda je nutné investovat do řetězové sady třeba více než 4000 Kč, nebo...