Zapomenuté heslo

Přihlášení přes Facebook fb login

Znovu mokrý test

vydáno 12. 2. 2015, text hell, foto MotoGP

Stejně jako včera, počasí jezdcům ve Valencii nepřálo ani během třetího testovacího dnu třídy Moto2 a Moto3. Opět na okruh vyjelo jen málo jezdců a nikdo nezlepšil své časy z prvního dne.

Třída Moto2 odjela jen první dva tréninky, v obou zajel nejrychleji Hafizh Syahrin. Ve druhém z nich zaznamenal nejlepší čas dne, 1:46.971. Do prvního tréninku vyjelo 16 jezdců, do druhého už jen sedm.
Třída Moto3 odjela všechny tři části. Do prvního tréninku nastoupilo sedm jezdců, bez Karla Haniky, a nejrychlejší z nich byl Jorge Martin s časem 1:50,386. Do druhého, který déšť ještě více zpomalil, vyrazilo 18 závodníků. Nejrychlejší Francesco Bagnaia zajel čas 1:58,662 minuty. Tentokrát se ve čtyřech kolech představil i Hanika a ve třetím kole zajel svůj nejrychlejší čas 2:02,308, což mu v této části stačilo na šesté místo. Do třetího tréninku vyjeli už jen čtyři hrdinové, Martin, McPhee, Bagnaia a Guevara. V tomto pořadí se seřadili ve výsledkové tabulce, Martinův nejlepší čas byl 1:51,263, poslední Guevara byl o 3,238 sekundy pomalejší.
V příštím týdnu pokračuje testování obou objemově slabších tříd na okruhu v Jerezu.