Uživatel:
Heslo:

Nový uživatel
Zapomenuté heslo

Přihlášení přes Facebook fb login

Malá Ninja zase o něco dravější

vydáno 17. 2. 2009, text Hawk, foto Kawasaki

To, jestli Kawasaki připravila nové barevné schéma malé Ninji jako odpověď na prodejní úspěchy nebo právě pokus o prolomení prodejní bariéry, je otázkou. Nová barevná varianta modelu 250R Ninja dle slov Kawasaki vznikla na počest soutěžního odvětví zelených.

Nové „rychlé“ barvy vycházejí ze zeleného základu, jaký nosí dosavadní barevná varianta Lime Green. Horizontální linie na úrovni masky a nádrže dělí černě lakovanou část boků malé Ninji. Ta je obohacena o bílý pruh, který celému kompletu dodává závodní šťávu. Pro umocnění dojmu je ještě barevně vytvořen klín pod motorem, který koresponduje se zelenou na vrchní části motocyklu. Poslední změnou je rozdělení podsedlového plastu na dvě poloviny. Horní je zelená a spodní černá. V Kawasaki si také povšimli toho, že 80 % majitelů malé Ninji si s přebráním motocyklu ze showroomu zakoupilo i proužky na ráfky a tak je naše závodní žába má již v základu a moc jí sluší. Ještě nutno poznamenat, že celý výtvor jako by z oka vypadl závodní přestavbě 250R, která byla představena předloni na výstavě v Las Vegas. Nová barevná variace bude v prodeji od března. Dosavadní barevné kombinace Lime Green a Metallic Diablo Black stále zůstávají.

pozn.: V úvodu sice zmiňuji, že nová barevná variace vznikla na počest soutěžních aktivit zelených, jak Kawasaki sama tvrdí, ale je až trochu ironické, že se tak děje právě po oznámení odchodu továrního týmu Kawasaki z MotoGP.


Diskuze k článku

David T 18. 2. 2009
Jakube Hawku, nechci byt hnidopich, ale oprav prosim hrubku v textu:"Horizontální linie na úrovni masky a nádrže, dělý černě lakovanou část boků malé Ninji." Predpokladam, ze to s dely - zbranemi nema nic spolecneho:-). Omlouvam se za chybejici diakritiku, ale mam PC pouze s anglickou klavesnici... Zdravi verny ctenar a fanousek CMN David

Hawk 18. 2. 2009
Ahoj Davide, děkuji za připomínku. Psal jsem to včera už se zachmouřenýma očima, takže se na to tedy vymluvím :-). Díky za přízeň! S pozdravem Kuba

Další články z rubriky

  • <span style="color: red">ČMN 2008: </span>Nejmenší z&nbsp;rodu
  • <span style="color: red">ČMN 2008: </span>2 x&nbsp;Fun
  • <span style="color: red">ČMN 2007: </span>Spaghetti Western

Kam dál

  • <span style="color: red">Z ARCHIVU ČMN 2007: </span> Když dva dělají totéž
  • <span style="color: red">Z ARCHIVU ČMN 2007: </span> Motokrosová škola ČMN
  • Video: Pekelný stroj NLG

Technická poradna

Zodpovězené 334 otázek

ktm 640 LC4 Adventure '07

dobry den potrebuju poradit jak seridit ventilove vule slisel jsem ze musim dat pist do h...

Nezodpovězené 396 otázek

Yamaha XV 1100 '98

když je motor v tahu vše v pořádku,při ubrání plynu je slyšet nepříjemné...