Uživatel:
Heslo:

Nový uživatel
Zapomenuté heslo

Přihlášení přes Facebook fb login

Nový web světové Aprilie!

vydáno 28. 10. 2008, text Hawk

Dnes byla spuštěna nová webová prezentace italského výrobce motocyklů Aprilia.

Okem vývojáře:
Disponuje jimi české zastoupení A-spirit a ještě do včera jimi disponoval i centrální web aprilia.com. Řeč je o původní webové prezentaci. Za sebe, jako programátora a grafika musím říci, že předchozí verze webu byla velice povedená, přehledná a rychlá. Při tvorbě nového webu vsadili vývojáři evidentně hlavně na jednoduchost, avšak množství přechodů a animací, vzhledem k jinak jednoduché grafice, hodně zatěžuje počítač a s touto zátěží se špatně vyrovnávají i přední tři světové prohlížeče. Blíží se snad doba, kdy budeme vybírat PC sestavu i podle toho, který web na ní rozběháme, jako je to u her?

Okem motorkáře:
Dočkali jsme se nové webové prezentace, která znamená konec ročníkovým nesrovnalostem modelů a nové aktualizované inforormace. Přibylo i několik zajímavých funkcí jako "Personalize your vehicle" v profilech motocyklů, kde můžete vámi vybraný motocykl vybavit konkrétním příslušenstvím. Nápaditá úvodní animace střídající tématické fotografie, případně prezentující video je určitě zajímavým prvkem, ale pokud budete chtít hledat novinky, zapomeňte na komfort předchozího webu. Veškerá informační okna se opravdu seškrtala na minimum a sám jsem zvědavý, kde bude Aprilia prezentovat svoje novinky jak ze světa managmentu, tak motorsportu.

Nemá cenu nyní hodnotit grafickou stránku webu, ani účinnost jeho rozvržení. Zda je to krok dopředu, ukáže čas. Osobně z webu mám zatím dost rozporuplné dojmy a jsem zvědavý na první dny ostrého provozu.


Diskuze k článku


Další články z rubriky

  • <span style="color: red">ČMN 2008: </span>Nejmenší z&nbsp;rodu
  • <span style="color: red">ČMN 2008: </span>2 x&nbsp;Fun
  • <span style="color: red">ČMN 2007: </span>Spaghetti Western

Kam dál

  • <span style="color: red">Z ARCHIVU ČMN 2007: </span> Když dva dělají totéž
  • <span style="color: red">Z ARCHIVU ČMN 2007: </span> Motokrosová škola ČMN
  • Video: Pekelný stroj NLG

Technická poradna

Nezodpovězené 395 otázek

Zdravím od předchozího majitele jsem měl informaci, že baterie v motorce je již starší a tak se musí častěji dobíjet...